Porada dodana: czw. 11, 2021
Co możemy zrobić w przypadku "szkody" zamka / klucza / ...

Co zrobić w przypadku awarii zamka ? 

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji było by po prostu wyciągnąć telefon i zadzwonić do nas po Pogotowie Zamkowe ATW Securex.

A dlaczego ?

Ponieważ przy samodzielnej próbie otwarcia niesfornego zamka, najcześciej zakończy się to złamaniem klucza w zamku, lub całkowitą blokadą mechanizmu zamka. Ale i to nie jest dla nas wyzwaniem poradzimy sobie i z tym. Nasz ślusarz przyjedzie otworzy, naprawi lub wymieni na nowy zamek, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła. 

A co zrobić kiedy zostaną zgubione klucze

Dokładnie to samo. Należy zadzwonić po nasz mobilny serwis i spokojnie czekać na przyjazd. Poradzimy sobie również z tym problemem. Warszawa to duże miasto, więc zawsze gdzieś w jakimś miejscu ktoś potrzebuje naszej pomocy ślusarskiej, a my jesteśmy po to by taką pomoc świadczyć państwu w możliwie jak najkrótszym czasie. 
Więc jeżeli masz problem z zamkiem, zacina się, ciężko chodzi lub został ułamany klucz lub po prostu zostały zgubione klucze, to bądź spokojny. Zadzwoń po nas, a my zajmiemy się resztą.

A co zrobić gdy po powrocie do domu okaże się że ktoś dokonał włamania ?

W tym przypadku są dwie opcje:

Pierwsza to taka, że jeżeli drzwi można otworzyć, należy jak najszybciej wezwać Policję nie dotykając niczego, żeby nie pozacierać ewentualnych śladów. I dopiero po wizycie Policyjnych techników można wezwać nasze Pogotowie Zamkowe aby naprawić uszkodzone drzwi. Wymiana zamka w tej sytuacji jest absolutną koniecznością.


Druga opcja jest taka, że po powrocie do domu widzimy uszkodzone drzwi których nie można otworzyć a są ślady, że ktoś próbować się dostać do środka. W tej sytuacji należy od razu zadzwonić po Pogotowie Zamkowe ATW Securex oraz po Policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zapewne będą chcieli zobaczyć czy ktoś jest w środku i czy zostało dokonane włamanie, czy próba włamania. Pomoc ślusarska w tej sytuacji będzie również konieczna i obowiązkowa. Więc równolegle wezwanie również  serwis zamkowy ułatwi policjantom prace i znacznie skróci czas działania. A w tej sytuacji każda minuta straconego czasu działa na korzyść złodzieja.


Z doświadczenia wiemy, że takich sytuacji nie da się przewidzieć, więc zapisanie sobie już teraz numeru telefonu alarmowego ułatwi późniejsze działania w kryzysowych momentach.

Ślusarz Warszawa

Pamiętaj, pomożemy Ci w kwestiach: awaryjne otwieranie i naprawa zamków, awaryjne otwieranie samochodów, serwis zamków i drzwi, naprawy po-włamaniowem, montaż zamków, wymiana zamków, serwis sejfów, naprawa pilotów do aut, pogotowie ślusarskie - wszystko w Warszawie i okolicach.